UWAGA! Ważne informacje organizacyjne dotyczące zakupu biletów wstępu na Twierdzę Boyen

 

Giżyckie Centrum Kultury zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na Święto Twierdzy Boyen w ramach Operacji Boyen 2017. 10-13 sierpnia 2017 to cztery dni poświęcone wydarzeniom z okresu I Wojny Światowej zwanej Wielką Wojną.

Z uwagi na wzmożony ruch turystyczny w Twierdzy Boyen, w dniach 11-12 sierpnia 2017 r., przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa 3 punkty kasowe z możliwością zakupu biletu*.

KASY CZYNNE OD GODZ. 9:00


KASA NR 1 – ul. Turystyczna, na wjeździe do Twierdzy Boyen (przy zaporze ustawionej na potrzeby czasowej zmiany organizacji ruchu, w pobliżu postoju taksówek)

  • Punkt informacyjny
  • Płatność tylko gotówką

KASA NR 2 – namiot VISA, obok Bramy Giżyckiej

  • Płatność kartą

  • Skanowanie biletów on-line

KASA NR 3 – obok Bramy Giżyckiej

  • Płatność gotówką

  • Płatność kartą

BRAMY WEJŚCIOWE

WEJŚCIE NR 1 – Brama Giżycka (skanowanie biletów on-line)

WEJŚCIE NR 2 – Amfiteatr/Brama Prochowa

*Bilety należy okazać do kontroli w punktach kontrolnych przy wybranym wejściu.

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Zakupiony bilet obowiązuje cały dzień. Po opuszczeniu obiektu należy odebrać od organizatorów opaskę na rękę, uprawniającą do ponownego wejścia na Twierdzę Boyen.

NOWOŚĆ – Kup bilet online!

Zachęcamy do internetowego zakupu biletów na Twierdzę Boyen. Cyfrowy EKOBILET można zakupić w ciągu zaledwie 5 minut na stronie www.ekobilet.pl/twierdzaboyen. Opłacony bilet dostarczany jest na telefon klienta i sprawdzany przez obsługę Twierdzy. Oszczędzamy czas i energię!  Nie stoimy w kolejkach. Warto się przekonać, jak wygodny i prosty w obsłudze jest system EKOBILET!

Szczegóły dotyczące organizacji i programu imprezy na stronie www.twierdzaboyen.pl oraz na Facebooku.

Comments are closed.