FUN-PARK

Oprócz zwiedzania i poznawania ciekawej historii Twierdzy Boyen, na terenie naszej fortyfikacji będzie można skorzystać z bogatej oferty fun-parku.
Zapraszamy grupy szkolne, kolonie, obozy, grupy zorganizowane oraz klientów indywidualnych. Istnieje możliwość zorganizowania eventów grupowych, wieczorów kawalerskich/panieńskich.
Wśród dostępnych atrakcji znajdą Państwo min.:

• Paintball laserowy –  paintball to gra zespołowa. W tej wersji zamiast tradycyjnych kulek mamy wiązkę podczerwieni i specjalne karabinki wydające odgłosy strzałów. Możliwość wielu ciekawych scenariuszy. Zalety to brak konieczności ubioru ochronnego, masek ochronnych czy zabezpieczenia terenu. (od 8 roku życia)

 

• Archery Tag , czyli walki Łuczników to połączenie gry paintballa z dwoma ogniami. Strzały zakończone miękkimi gąbkami, sport bezpieczny, widowiskowy, wymagający grupowego zaangażowania. (od 8 roku życia) 

 

 

• Gladiatorzy – walka na specjalnej dmuchanej arenie, gdzie 2 Gladiatorów za pomocą piankowych lanc walczy o utrzymanie się na szczycie. Dobra zabawa, mnóstwo śmiechu 😀

 

 

• Mega piłkarzyki – mega wersja popularnej gry „barowej” piłkarzyki. Rywalizacja grupowa i sportowa na ogromnym, dmuchanym boisku, na którym zawodnicy przypinają się do siebie za pomocą poprzeczek ograniczających możliwość ruchu. Teraz pozostaje tylko zdobyć jak najwięcej goli i wygrać mecz.

 

• Pitbike / Quady – czyli minicross to małe motocykle dające mnóstwo frajdy z jazdy, regulowany gaz umożliwia ograniczenie mocy do minimum dla niewprawionych kierowców (od 7 roku życia, dziecko musi umieć jeździć rowerem).

 

 

• Zorbing – duża kula sferyczna z podwójnym dnem. Jednocześnie wpuszczamy do środka 2 uczestników, przypinamy ich pasami i toczymy po wybranym terenie. (wzrost min 135cm)

 

 

 

• Bubble football – uczestnicy grają w piłkę biegając w pompowanych kulach, nie jest to łatwe 😀 , do tego przy ewentualnym zderzeniu dochodzi do prześmiesznych sytuacji 😉

 

 

• Gra terenowa – zabawa w terenie z użyciem GPS, wykrywaczy metali i innych narzędzi dobranych do tematu gry.

 

 

• Łuki – zajęcia odbywają się na strzelnicy, wyposażonej w stanowiska łucznicze. Strzały oddawane są z odległości ok. 5 metrów. Zajęcia nauczą podstaw strzelania, współzawodnictwa i zabawy w grupie.
• Wiatrówki – zajęcia odbywają się na strzelnicy, wyposażonej w stanowiska do broni pneumatycznej. Strzały oddawane są z odległości ok. 5 metrów. Uczestnicy zapoznają się z ciekawym sprzętem i mają okazję poznać prawdziwą rywalizację.

 

• Pakiet aktywny – w pakiecie wybieramy 3 zabawy spośród poniższych propozycji: strzelnica paintballowa, gry planszowe xxl np. twister,terenowe kółko-krzyżyk, budowa wieży, zespołowy labirynt, balonowa dmuchawka, kubeczkowa piramida, trąba słonia, mazurskie narty, gry z goglami animacyjnymi, malowanie twarzy / tatuaże …


KONTAKT z Organizatorem:

506 780 008
505 942 005
info@quady-mragowo.pl