Twierdza Boyen – Warsztat Zbrojmistrza

Od dziś Twierdza Boyen ponownie otwiera się dla zwiedzających. Zapraszamy do spaceru po naszej fortyfikacji i odkrywania jej tajemnic i zakamarków.
Przypominamy, że ze względu na panujące restrykcje związane z pandemią koronawirusa, obiekty ekspozycyjne pozostają zamknięte i należy to uwzględnić wybierając się do Twierdzy Boyen.

Kontynuując cykl krótkich filmów prezentujących obiekty Twierdzy, zapraszamy do obejrzenia klipu poświęconego Warsztatowi Zbrojmistrza.
Warsztat to odrestaurowany obiekt z przestrzenią ekspozycyjną, który przed pandemią był miejscem wernisaży i koncertów w ramach cyklu “Kuźnia rzemiosła i sztuki Twierdzy Boyen”.
Obecnie Warsztat jest w trakcie świątecznej metamorfozy. Pracownicy Twierdzy zdobią i aranżują jego wnętrza, zamieniając go w Chatę Świętego Mikołaja, miejsce pełne świątecznej magii, w którym będą się odbywać kreatywne warsztaty świąteczne.

Do Chaty Świętego Mikołaja zapraszamy całe rodziny od stycznia 2021, a już dziś zachęcamy wszystkich do krótkiego seansu, który przypomni, jak Warsztat Zbrojmistrza prezentował się minionego lata.

Realizacja: Hubert Sikorski.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *