Twierdza Boyen zamknięta do odwołania

Szanowni Państwo! Ze względu na zaistniałą sytuację, Twierdza Boyen pozostaje zamknięta do odwołania. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informowali na stronie www oraz profilu facebookowym.

Otwarte Mistrzostwa w Gotowaniu Grochówki podczas Operacji Boyen 2020 – informacje

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w Otwartych Mistrzostwach w Gotowaniu Grochówki w Kuchniach Polowych 2020. Mistrzostwa odbędą się dnia 7 sierpnia 2020, czyli drugiego dnia Święta Twierdzy Boyen – Operacja Boyen 2020 (6-9 sierpnia 2020). Aby wziąć udział w Mistrzostwach należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz odesłać wypełnioną kartę zgłoszenia na adres: jolanta.grabowa@gck.gizycko.pl Szczegóły…

Zapraszamy na Operację Boyen 2020

Wraz z Panem Bogusławem Wołoszańskim, zapraszamy wszystkich na Święto Twierdzy Boyen czyli Operację Boyen 2020. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-9 sierpnia 2020.    

Twierdza Boyen zamknięta w dniach 12 – 25 marca 2020

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych mieszkańców, jak również pracowników GCK oraz Twierdzy Boyen w Giżycku w dniach 12-25 marca 2020 r. Giżyckie Centrum Kultury oraz Twierdza Boyen BĘDĄ NIECZYNNE. Decyzje podjęto zgodnie z zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Władz Miasta.  

Wernisaż prac Małgorzaty Rynarzewskiej przełożony

W związku z decyzją o zamknięciu obiektów wystawowych Twierdzy Boyen w terminie 16 –25 marca, informujemy, że w planowanym wcześniej terminie 20 marca, wernisaż prac Pani Małgorzaty Rynarzewskiej nie odbędzie się. Uroczyste otwarcie wystawy będzie przełożone na inny termin, o czym poinformujemy zarówno na stronie internetowej jak i na facebooku Twierdzy Boyen.

20 marca – wernisaż wystawy Małgorzaty Rynarzewskiej w Warsztacie Zbrojmistrza

Dnia 20 marca w ramach “Kuźni rzemiosła i sztuki Twierdzy Boyen” będzie można wziąć udział w uroczystym otwarciu wystawy prac Pani  Małgorzaty Rynarzewskiej. Wystawa obejmuje prace malarskie pani Małgorzaty oraz zaprojektowane przez nią stroje. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 w Twierdzy Boyen – w Warsztacie Zbrojmistrza. Wstęp jest bezpłatny jednak obowiązują wejściówki, które można…

Oferta edukacyjna Twierdzy Boyen

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami w ofercie edukacyjnej Twierdzy Boyen. Oprócz nowych tematów zajęć plastycznych i rękodzielniczych, oferta poszerza się o kolejną grę terenową –  “Szpieg na Twierdzy Boyen”. Szczegóły w zakładce OFERTA EDUKACYJNA. http://twierdza.gizycko.pl/?page_id=643 Zapraszamy!!!